Вистава. Щасливі ідіотів не спостерігають

Сценарій: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердітов
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердітов

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди?
1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані


Ідіоти, вони… бувають. Причому значно частіше й у більшій кількості, ніж нам того хотілося. Вони були, є і будуть їсти наші нерви, час, зусилля тощо. Всім, звісно, ​​ясно, що я зараз не медичне захворювання на увазі маю. Хоча є у прояві людського ідіотизму щось клінічне.

— Є ідіоти, які стоять прямо по центру проходу, мило розмовляючи з такими ж ідіотами і завдаючи маси незручностей тим, хто проходить повз.
— Є ідіоти просто обходять тих, хто встав по центру проходу, не роблячи жодних зауважень.
— Є ідіоти, які лізуть у черги без черги.
— Є ідіоти, які мовчать, коли бачать, що лізуть без черги.
– Є ідіоти, яких питаєш про чергу – вони мовчать, даючи зрозуміти, що черги й немає. А починаєш проходити – вони чомусь кричать.

Ідіотизм буває хронічний та періодичний. Люди бувають ідіотами іноді, а бувають постійно. Смішно звучить, а правда. Ось іноді навіть ти буваєш ідіотом. Ви, напевно, чули вираз «Якщо ти сперечаєшся з ідіотом, то вас уже двоє». Це чиста правда. Дурень вважає, що він розумний, а довкола нього ідіоти. Розумні люди теж можуть вважати. У цьому вся парадокс ситуації.

Як із цим боротися? Отож повірте на слово… не треба з ними боротися. Якщо неможливо уникнути спілкування, то ставтеся до них як до природного явища. Дощ пішов. Сумно, звісно, ​​мокро, а що робити? Перечекати, пережити та забути.

А можна просто перетворити це на веселі історії і написати про це спектакль) Що ми й зробили.
Величезна доза гумору, несподівані повороти та віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і, звичайно ж, у найкращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+
Наступний показ:
Найближчим часом КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМО


Ваші Дивнi люди