Вистава. 15 діб у холодильнику

Сценарій: Артем Новіков
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди?
1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані


Ми часто згадуємо про свої минулі переживання. Емоції, які ми зазнали вперше. Образи, що залишили відбиток у нашій голові. Все це щільно засіло всередині кожного з нас і часом закипає та виривається назовні.

Напевно, лише завдяки унікальній можливості людини забувати, прощати. А так само з гумором сприймати минулі події. Ми можемо із задоволенням прокручувати ці картинки у нашій голові. І ці картинки будуть радувати і робити нас трішки добрішими.

Ця вистава насамперед для тих, хто пам’ятає ще час без комп’ютерів, телефонів, супер модних гаджетів тощо. Хто пам’ятати, що таке говорити освідчення в коханні, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для когось веселі гірки це був найекстремальніший атракціон у парку. А тим, хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавішим, бо все це буде подано на сцену найдивовижнішим театром.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+
Наступний показ:
Найближчим часом КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМО


Ваші Дивнi люди