Вистава. Що жінці добре, то чоловіку кредит

Сценарій: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди? 1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані


Є наш театр має одну традицію. Щороку напередодні 8 березня ми з хлопцями збираємося на сцені і граємо чоловічу виставу для жінок. І щоразу це нові проблеми, нові розмови про наші дами. Одним словом ПРЕМ’ЄРА.

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі помилки щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять побалакати, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані ні чим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки із прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» та обговоримо всі слабкі та сильні сторони взаємин. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони… щоб зуміти посміятися з своїх слабкостей! А вже насміятися це ми любимо.

Величезна доза гумору, несподівані повороти та віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і, звичайно ж, у найкращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+

Наступний показ:
26 Квітня КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМОВаші Дивнi люди