Спектакль. Как жить без мата?

Сценарій: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди?
1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані

Що таке – мат? Мат – необхідність, самовираження чи неприпустиме явище нашого життя?

Справа в тому, що 55 відсотків людей за статистикою кажуть, що ми не можемо жити без матюка. Це не означає, що ми будемо тільки на ньому і говорити з ранку до вечора. Це частина нашого життя. І головне, як багато хто говорив, знати, коли можна і потрібно обійтися без міцного слівця.

Чим вищий рівень виховання людини – це не означає, що людина ця матюка не знає. Рівень культури визначає момент, що він цей мат вживає, і що він вважає, що можна робити чи ні, як він до цього относится.

Суспільство може жити без матюка, якщо там нормальний устій ​​і нормальне виховання і люди не мають причин йти в цю негативну енергію. У ситуації, що склалася, в суспільстві жити без матю дуже складно.

Ось і ми замислилися над цією темою і вирішили розібрати все наше життя під назвою нашого погляду. Спробуємо розібратися як, а чи головне можна жити в нашій країні без матюка!

Величезна доза гумору, несподівані повороти та віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і, звичайно ж, у найкращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+
Наступний показ:
Найближчим часом КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМО


Ваші Дивнi люди