Вистава. Сексу немає, але ви тримайтеся

Сценарій: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди? 1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані


Яскрава, весела, смілива чоловіча комедія від театру «Дивні люди» покаже та розповість про відмінності між статями, про стереотипи та помилки, яким часто піддаються люди. Вічна тема Чоловіків та Жінок розкривається з нового боку. Гострі жарти та авторський музичний супровід доповнюють виставу.

Як писав Джон Грей, чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Справді, відмінностей у нас дуже багато, але багато спільного. Існує безліч стереотипів, які завжди є істинними. Наприклад, кажуть, що чоловіки менш балакучі, і якщо вони збираються разом, то для того, щоб обговорити важливі справи. А жінки неодмінно пліткують та обговорюють чоловіків. Але не тут було! Тільки послухайте, про що говорять чоловіки після робочого дня, коли збираються в барах відпочити, ті ще пліткарі та базікани.

Ця чоловіча комедія стане справжнім одкровенням для жінок та веселою постановкою для чоловіків. У героях ви впізнаєте себе чи своїх близьких, зможете оцінити себе з боку та посміятися з знайомих життєвих ситуацій. Несподіваний сюжет, відверті діалоги, блискучі жарти та реалістичні перетворення акторів на сцені подарують масу задоволення.

Величезна доза гумору, несподівані повороти та віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і, звичайно ж, у найкращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+
Наступний показ:
10 Травня КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМО


Ваші Дивнi люди