Вистава. Жарти перед смертю

Сценарій: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов
Режисер: Артем Новіков
Актори: Артем Новіков, Юрій Громовий, Віталій Сердитов

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди?
1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
2. Можливість легко та невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані


Навіщо людині потрібно вміти бути смішним? Відповісти це питання можна по-різному. Але, так чи інакше, будь-яка відповідь призведе нас до того, що гумор важливий у будь-якій галузі нашого життя, а також високо цінується оточуючими. Якщо людина має почуття гумору та дотепність, жити їй набагато легше, ніж тому, у кого цього немає.

При цьому психологічні захисні механізми виконують свої функції набагато ефективніше. Погодьтеся: як добре було б, якщо ми завжди могли з легкістю сприймати те, що відбувається, і знаходити в будь-якій ситуації щось кумедне?

А що якби Вам довелося жартувати за останні хвилини свого життя? Можливо, звучить абсурдно, але всі такі ви тільки уявіть, що треба і точка. Як би ви це робили? Згадали б смішний анекдот чи веселу історію з життя? При цьому від вашого вибору залежить, чи залишитеся ви жити, чи перейдете в інший світ.

Існує думка, що життя — це сміх, а смерть — жарт.

Так, стоп… Гей, та ви чого це буде комедія, іржака, пузики надірвеш, ви будите в шоці. Та філософію теж торкнемося, як же не без цього. Але це вистава від Дивних.
Буде музично, весело та атмосферно.
Величезна доза гумору, несподівані повороти та віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і, звичайно ж, у найкращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап – саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up. Ось що є театром Дивні люди.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!

Обмеження за віком 16+
Наступний показ:
Найближчим часом КУПИТИ КВИТОК

   

ПРОМОВаші Дивнi люди